מלאו את הטופס או חייגו 04-6400045

  גימל 4 הכתובת שלכם במחיר למשתכן / מטרה!

  ארי מגורים מתמחה בשיווק פרויקטים בענף הנדל"ן בפריסה ארצית.

  במסגרת כוונות הממשלה להוציא מכרזים במתכונת  מחיר למשתכן/מטרה בשנים הקרובות ברוב אדמות רמ"י.

  ארי מגורים החליטה להקים מערך מיוחד כשרות ליזם בניהול הדרכה והרשמת הזוכים.

  מטרת השירות ללוות את הזוכים עבור היזם מרגע קבלת רשימת זוכים ממשב"ש ועד חתימה על הסכם מכר.

  אנו ניתן מענה עבורכם היזמים לעבור את תהליך ההרשמה באופן יסודי במינימום תקלות תוך מתן שירות מקצועי אדיב ויעיל ע"י יועצי נדל"ן מקצועיים.

  נציין שאנו החברה הראשונה בארץ שניהלה פרויקט מסוג מחיר למשתכן במתכונת החדשה ומחזיקים ברזומה למעלה מ 6,000 יח' דיור חלקם כבר נמסרו לרוכשים,

  החברה צפוייה לשווק כ-7,550 יח' דיור  2021- 2020  בכל רחבי הארץ.

  פרויקט מחיר למשתכן רבוי בשינויים דרמתיים בכל רגע נתון הניסיון שצברנו ניסיון מקנה לנו את הכלים לנהל את זה טוב יותר !

  ליווי ויעוץ בחינם

  השירותים שלנו

  1
  זימון והכנה לפני כנס זוכים

  טרם קבלת אישור היזם ליציאה לשיווק נדוור לזוכים סדרת סרטונים שתעשה להם סדר לקראת התהליך , בכל זמן ההמתנה נדאג לבצע פעולות שימור על ידי עדכונים ודרכים יצירתיות נוספות, מרגע קבלת אישור לשיווק אנו נפנה לכל זוכה טלפונית ע"י נציגים מקצועיים, נברך אותו על זכייתו ונזמן אותו לפגישת אוריינטציה/הדרכה אישית/קבוצתית מוגבל עד 40 זוכים . בשיחה אנו נדריך את הזוכה בתהליך שלפניו, נפנה אותו לקבלת אישור עקרוני למשכנתא, נוודא שיש ברשותו את ההון העצמי הנדרש, נסביר לו מהם תנאי התשלום ומהם המסמכים איתם צריך להצטייד במועד בחירת הדירה, נענה לכל שאלותיו בנושא, כמו כן נפנה אותו לעיין באתר החברה כדי ללמוד את סוגי הדירות ולהכין רשימת עדיפויות, ע"פ תקנון משרד השיכון "מחיר למשתכן" .

  2
  הדרכות זוכים

  פגישות האוריינטציה/ההדרכות יתנהלו ע"י נציגי ג'4 ,בה יקבלו הזוכים את כל המידע הנדרש והעדכני עבור הפרויקט והשלבים הבאים כולל עיון בתוכניות הדירה, כיווני אוויר, מפרט טכני, תנאי תשלום, שאלות הקשורות למשכנתא, מחירי השוק העדכני לאזור הפרויקט, טיפול בהתנגדויות וכו'. המטרה להכין את הזוכים בצורה הטובה ביותר לשלב בחירת הדירה.

  3
  בחירת דירה

  בחירת הדירות - בשלב זה ועל פי נוהל משרד השיכון בתיאום עם חברת הבקרה של משרד השיכון ית"ב או אשד טל אסף ,אנו נערוך את תהליך הבחירות בצורה יעילה ומסודרת על פי ניסיון קודם. בכל חדר בחירה יהיה נציג מקצועי בפגישה אישית של 45 דקות עם כל זוכה וזוכה. בנוסף ימונה רשם מטעם חברתנו אשר יהיה צמוד לבקר/ית בכל זמן הבחירות ועל פי הנוהל . כמו כן במקרה של ביטולים/ויתורים אנו נזמן את הזוכים "הבאים בתור" נקיים איתם את אותו התהליך על פי הנוהל של משרד השיכון עד סיום מכירת הדירה האחרונה.

  4
  חתימות חוזים

  אנו נתאם מועד חתימה על הסכם מחייב עד 14 ימים מיום בחירת הדירה בתיאום עם משרד עורכי הדין של החברה היזמית , תינתן אפשרות לחתום כבר במועד בחירת הדירה על מנת לחסוך זמן וליעל את התהליך . את כל השלבים אנו נבצע בצורה יעילה וסבלנית בשיתוף פעולה מלא עם החברה וצרכיה. תוך הקפדה על מתן שירות מקצועי וזמין לרוכשי הדירות בפרויקט .

  ניהול. הדרכה. החתמה

  מטרת השירות ללוות את הזוכים עבור היזם מרגע קבלת רשימת הזוכים ועד חתימה על הסכם מכר.

  אנו ניתן מענה עבורכם היזמים בכל שלבי תהליך ההרשמה באופן יסודי במינימום תקלות תוך מתן שירות מקצועי אדיב ויעיל ע"י יועצי נדל"ן מקצועיים , מנוסים בשיווק נדל"ן בכלל ובמתכונת הזו בפרט.

  למידע נוסף ותיאום פגישה