מלאו את הטופס או חייגו 04-6400045

  אופקים 28 מגידו י.ק

  שם החברה: מגידו י.ק

  שם הפרויקט: הולה פארק

  יישוב: אופקים

  מספר יחידות דיור: 75

  על הפרויקט

  הנוף הכי יפה בדרום מחכה לכם, רק 7 דקות מבאר-שבע בכביש החדש!

  'שכונת הפארק' באופקים תוקם על גדות נחל פטיש, צופה אל פארק אופקים, מוקפת בטיילת נוף מרהיבה. בדיוק במיקום החלומי הזה יוקמו 1400 יחידות דיור, רובן המכריע צמודי קרקע ומספר מצומצם של בנייני בוטיק שחולשים על כל הנוף המדהים סביב. השכונה כולה תחובר לצינור הגז הטבעי ותהיה שכונה ירוקה ואחת השכונות עם התשתיות המתקדמות ביותר בארץ. שכונת הפארק כוללת בתוכה את כל מוסדות הציבור שמשפחות צריכות – מתנסים, בתי ספר, בתי כנסת, גני ילדים מעונות יום ובתי קפה, בנוסף מתוכננים שטחי מסחר ותעסוקה לרווחת התושבים.

  פרויקט אולה פארק מבית מגידו הוא הפרויקט השלישי של החברה בעיר אופקים, לפניו קדמו לו שני פרויקטים מוצלחים הכוללים 350 יחידות בשכונת רמת שקד.
  הפרויקט כולל 75 יחידות דיור בשלושה בניינים זהים בני 6 קומות. לרשותכם מוצעות דירות 5 חדרים מרווחות עם מרפסות ענקיות, כמו כן דירות גן ופנטהאוזים יוקרתיים. לאור העובדה שמרבית השכונה מתאפיינת בבניה צמודת קרקע, נהנות כל הדירות מנוף פתוח ופרטיות מושלמת. מיקום הפרויקט יאפשר נגישות מושלמת למבני ציבור שונים, מרכזי מסחר, טיילת מרהיבה, מתקני ספורט, כביש הגישה החדש והמדובר לבאר שבע ועוד, יחד עם זאת מדובר בקומפלקס הנהנה מפרטיות מושלמת. בקיצור כל מה שמשפחה יכולה לבקש!

  למידע נוסף ותיאום פגישה